Federacja Wlkp
Strona główna

Wydarzenia

Kategoria:

Działalność

Wydarzenia

Galeria: 
fot.: Z.Rogodziński

Z ostatniej chwili: Mundurowi nie zostaną wpuszczeni do Sejmu! Tak właśnie Maszałek Ewa Kopacz zdaje się tuszować niekorzystne wrażenie po złamaniu swojego słowa danego przedstawicielom Federacji.

Galeria: 
fot.: Z.Rogodziński

W dniu 22 stycznia 2014e. mundurowi zebrani na galerii sejmowej byli świadkami sejmowej debaty dot. ustawy o "L-4". Debata parlamentarna pokazała, że do posłów koalicji rządzącej nie docierają racjonalne argumenty strony społecznej oraz części opozycyjnych Posłów.

Galeria: 
fot.: policja.pl

Wiceszef policji Andrzej Rokita żegna się ze stanowiskiem - podaje Radio RMF FM. Komendant główny policji Marek Działoszyński przyjął dziś jego rezygnację.
Jak nieoficjalnie dowiedziało się RMF FM, Rokita nie wytrzymał presji i nagonki, jakiej poddawani byli ostatnio podlegli mu funkcjonariusze. Chodzi głównie o CBŚ i wydziały kryminalne. Kilka dni temu ze stanowiska odszedł szef CBŚ Adam Maruszczak. Stało się to w czasie, gdy Biuro odnosiło sporo sukcesów.

Galeria: 
fot.:www.sw.gov.pl

Z dniem 12 marca 2013 roku Minister Sprawiedliwości powołał na stanowisko Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Poznaniu ppłk. Grzegorza Fedorowicza dyrektora Aresztu Śledczego w Środzie Wielkopolskiej. Dotychczasowa Dyrektor płk Teresa Wojtaszyk, pełniąca tę funkcję od 1 maja 2009 r.; została przeniesiona do wykonywania obowiązków w Centralnym Zarządzie Służby Więziennej w Warszawie.

NSZZPNSZZPP