Federacja Wlkp
Strona główna
niedziela, 10 luty, 2013 - 14:33
Dziękujemy za wieloletnią współpracę
Wersja do wydrukuWersja PDF
fot.: TOZ FSG NSZZ przy PSG w Poznaniu

6 lutego w Porcie Lotniczym na poznańskiej Ławicy, w siedzibie Placówki Straży Granicznej miało miejsce uroczyste pożegnanie kolegi Jarosława Szczerby, który po wielu latach poświęconych aktywnej działalności służbowej i związkowej (jako Przewodniczący Terenowej Organizacji Związkowej NSZZ FSG przy PSG w Poznaniu - Ławicy oraz aktywny członek Wielkopolskiej Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych) przeszedł w stan spoczynku, przekazując obowiązki młodszemu pokoleniu.

Dziękujemy Ci Jarku, za Twoje zaangażowanie w sprawy Federacji, za Twój wkład w kształtowanie charakteru naszej współpracy, która przez wielu jest uważana za ewenement nie tylko w skali kraju. W dużej mierze jest to Twoja zasługa. Umiejętność zajmowania stanowiska w obronie właściwych warunków służby w połączaniu z troską o prawidłowość realizacji zadań Straży Granicznej, jak również wzorowe kształtowanie dialogu na szczeblu związkowiec - przełożony przyniosło efekty, które potrafią zadziwić nawet najbardziej wytrawnych dyplomatów. Świadczy o tym obecność na uroczystości tak wielu przedstawicieli Straży Granicznej, zarówno przełożonych, jak i podwładnych reprezentujących dosłownie każdy szczebel hierarchii służbowej.

Wyrażamy w tym miejscu nadzieję, że Twoje doświadczenia i umiejętności przekażesz następcom, a jednocześnie będziesz doradczo wspierał dalsze działania Federacji w naszym regionie.

 

Członkowie Wielkopolskiej
Federacji Związków Zawodowych
Służb Mundurowych
 

(zob. strona NSZZP Wlkp.)

NSZZPNSZZPP